Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB (90YV0MG0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB (90YV0MG0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 | 90YV0MG0-M0NA00 | 4711387994382

665,30€
665,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 TI OC 16 GB graphics card | 90YV0MG0-M0NA00 | 4711387994382 | 2E07-A40

665,60€
665,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 TI OC 16 GB graphics card 90YV0MG0-M0NA00

696,23€
696,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 ( 90YV0MG0 M0NA00 TUF-RTX5060TI-O16G GAMING TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING ) video karte 90YV0MG0-M0NA00

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MG0-M0NA00

749,12€
754,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Karta graficzna Asus TUF GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB GDDR7 DLSS4 (TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING)

762,38€
762,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 TI OC 16 GB graphics card | TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING | 4711387994382

765,80€
765,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte - ASUS - TUF Gaming TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MG0-M0NA00

782,29€
782,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MG0-M0NA00

843,30€
843,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MG0-M0NA00

1 178,79€
1 181,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 692 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P133,5 mm x G302 mm x A62 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB (90YV0MG0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































