Ilustrācija var atšķirties
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-96TS316W7)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 1 900 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-96TS316W7)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC White 3-FAN 16GB | RX-96TS316W7 | 0840191503429 | 2E20-1FC

466,70€
466,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB | RX-96TS316W7 | 0840191503429

467,35€
467,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP RX-96TS316W7

482,61€
487,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC White 3-FAN 16GB | RX-96TS316W7 | 840191503429

486,80€
486,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB RX-96TS316W7

487,01€
492,00€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC White 3-FAN 16GB ( RX 96TS316W7 ) video karte RX-96TS316W7

495,00€
495,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-96TS316W7 RX-96TS316W7

537,65€
537,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White triju ventilatoru Gaming Edition 16 GB

551,88€
551,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX SWIFT RX 9060XT OC White 3-FAN 16GB RX-96TS316W7

553,20€
553,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB | RX-96TS316W7 | 840191503429 | GR-ATIP-XFX-313

570,75€
570,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP | RX-96TS316W7 | 0840191503429

608,13€
608,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas Karte XFX RX-96TS316W7 RADEON RX 9060 XT 16 GB GDDR6

707,47€
707,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1 900 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 320 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P124 mm x G290 mm x A49 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9060 XT OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-96TS316W7)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































