Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB (90YV0LV1-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB (90YV0LV1-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL GAMING, Grafikkarte DLSS 4, 3x DisplayPort, 2x HDMI 2.1 90YV0LV1-M0NA00

2 206,19€
2 211,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.620 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P149,30 mm x G357,60 mm x A76 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10.752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB (90YV0LV1-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























