Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Matrix Platinum GeForce RTX 5090 30th Anniversary Edition 32GB (90YV0NF2-M0NM00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
- Savienojumi: DisplayPort, HDMI izeja
Cenas vēsture
1M
ASUS ROG Matrix Platinum GeForce RTX 5090 30th Anniversary Edition 32GB (90YV0NF2-M0NM00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS ROG-MATRIX-RTX5090-P32G-30TH NVIDIA GeForce RTX 5090 32 GB GDDR7

5 287,86€
5 292,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 800 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.760 MHz |
|---|---|
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P150,50 mm x G370,30 mm x A77,30 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21.760 |
Cenas vēsture
1M
ASUS ROG Matrix Platinum GeForce RTX 5090 30th Anniversary Edition 32GB (90YV0NF2-M0NM00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS TUF 144HzASUS TUF 165HzASUS TUF 240HzASUS TUF 280HzASUS TUF Gaming VG259QASUS VA24EASUS VX279Atlantic Alfea ExtensaGeforce Rtx 3060Hub ASUS ROGMonitor ASUS ROGAsus Rog StrixAsus Rog AllyCorsair Dominator Platinum 32GBASUS ROG Strix monitorsASUS ROG 240HzASUS ROG 360HzCorsair Dominator Platinum DDR5 32GB





























