Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5070 12GB (90YV0M11-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2.116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5070 12GB (90YV0M11-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Karta graficzna geforce rtx 5070 prime-rtx5070-12g

723,09€
723,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5070 12GB ASUS Prime GDDR7 3Fan | 90YV0M11-M0NA00 | 4711387837832

746,05€
746,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė ASUS PRIME-RTX5070-12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit PCIE 5.0 | 90YV0M11-M0NA00 | 4711387837832 | 526890

764,30€
764,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5070-12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 ( 90YV0M11 M0NA00 ) video karte 90YV0M11-M0NA00

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 Prime 12GB GDDR7 192bit videokarte 90YV0M11-M0NA00

805,49€
805,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė ASUS PRIME-RTX5070-12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit PCIE 5.0 90YV0M11-M0NA00

819,71€
824,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Prime -RTX5070-12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 90YV0M11-M0NA00

901,10€
901,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G306 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5070 12GB (90YV0M11-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































